Turniej dla rocznika 2004 i młodsi: Dobry występ dwóch drużyn Kurpika!

W sobotni poranek 16 stycznia rozpoczął się kolejny z serii turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie Piłkarskie "Kurpik Kadzidło". Pierwszy odbył się 6 stycznia br. o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy w Kadzidle w kategorii OPEN - zwycięstwo odnieśli Szamany Team a seniorzy Kurpika zajęli 3 miejsce. Tym razem rywalizowały reprezentacje młodzieżowe a konkretnie rocznik 2004 i młodsi. Nasz klub wystawił dwie drużyny - rocznik 2004 oraz 2005 i to właśnie młodsi adepci zajęli lepsze bo aż 3 miejsce na wszystkie 8 drużyn biorące udział w turnieju. Niestety druga drużyna nie miała najlepszego dnia i zajęła 7 miejsce. W ramach obrony młodych zawodników warto zaznaczyć że jest to grupa nie trenująca ze sobą a ich udział w turnieju był pewnego rodzaju debiutem :)

Oprócz naszego Kurpika w rozgrywkach wzięły udział: Orzeł Sypniewo I, Orzeł Sypniewo II, Świt Baranowo, ULKS Ołdaki,SKS I Szczytno oraz SKS II Szczytno. Rozgrywając turniej systemem każdy z każdym najlepszą drużyną okazał się Orzeł Sypniewo I odnosząc tylko jedną porażkę w turnieju i zdobywając ostatecznie 18 punktów. Tuż za nim uplasowało się SKS I Szczytno - 16 punktów.

Turniej wyłonił także i nagrodził najlepszego bramkarza, którym został Maciej Mielczarczyk z SKS I Szczytno oraz Króla Strzelców Bartłomieja z Orła I Sypniewo. Gratulujemy !

8. Orzeł II Sypniewo - 1pkt. - 1:13

Już w ten weekend - 23 stycznia kolejny wielki turniej dla rocznika 2005 i młodsi na hali w Chudku organizowany przez nasz Kurpik. "Wielki" ponieważ zagra w nim aż 15 drużyn, m.in. Krzyniak Krzynowłoga Mała, Orzeł Kolno, Rzekunianka Rzekuń czy APN Ostrołęka. Start o 8:30 - ZAPRASZAMY !