Kolejny dreszczowiec przy ulicy Sportowej...

W ramach 4 kolejki A Klasy Kurpik podejmował na własnym terenie Gryf Kownaty Żędowe.

Od początku mecz przebiegał po myśli trenera Arkadiusza Chmielewskiego. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy już w 12 minucie po celnym uderzeniu z lewej flanki Pawła Buczka - piłka odbiła się jeszcze o prawy słupek i wpadła do bramki. Mimo wielu okazji naszej drużyny piłkarze z wynikiem 1:0 udali się na przerwę do szatni.

Druga połowa była nieco gorsza w wykonaniu Kurpika. Mimo to kolejne trafienie zaliczył tym razem Mirosław Lesiński dobijając piłkę obronioną przez bramkarza gości.

Przebieg spotkania zmienił się w 70 minucie. Zawodnik z Kownat Marcin Krzyśpiak precyzyjnie wykonał rzut wolny z okolicy 18 metra strzelając bramkę kontaktową. Dwie minuty później drugą żółtą kartkę a w efekcie czerwoną zobaczył zawodnik Gryfu Mariusz Chojnacki. Niestety nie powstrzymało to gości,którzy kwadrans później strzelili wyrównującą bramkę.

Kurpik,tak jak w poprzednim meczu u siebie z Koroną Karolinowo, zagrał do końca. Książkową akcję wykonali nasi zawodnicy: Mateusz Kaczyński podał na skrzydło do Marcina Charuckiego a ten precyzyjnie dośrodkował na głowę Mirosława Lesińskiego, który strzelając gola w 92 minucie spotkania dał zwycięstwo naszej drużynie.

Cała drużyna dziękuje kibicom, którzy mimo brzydkiej pogody wiernie i licznie dopingowali naszą drużynę.

Poniżej szczegóły spotkania:

Wyjściowa jedenastka:

Adrian Drężek - Artur Abramczyk, Krystian Mamiński, Paweł Buczek, Paweł Zyśk(55' Adam Krzyżewski)- Mateusz Kaczyński, Hubert Dąbkowski (75' Adrian Bednarczyk), Tomasz Polewaczyk(60' Marcin Charucki), Bartosz Wiski - Karol Antoszewski (85' Mateusz Mamajek)- Mirosław Lesiński

Ławka rezerwowych:

Adrian Bednarczyk, Marcin Charucki, Jarosław Dawid, Bartosz Kaczyński, Sebastian Kaczyński, Adam Krzyżewski, Mateusz Mamajek

Żółte kartki:

1' Bartosz Tekliński (Gryf)
38' Krzysztof Olszewski (Gryf)
49' Paweł Buczek (Kurpik)
54' Marcin Sadło (Gryf)
55' Mariusz Chojnacki (Gryf)
62' Mirosław Lesiński (Kurpik)
63' Bartłomiej Zdrojewski (Gryf)
68' Krystian Mamiński (Kurpik)
72' Mariusz Chojnacki (Gryf) - druga żólta = wykluczenie
73' Piotr Gruszczyński (Gryf)
73' Mateusz Kaczyński (Gryf)
80' Grzegorz Nawrocki (Gryf)

W najbliższą niedzielę trudny mecz na wyjeździe z obecnym liderem A Klasy - Mazowsze Jednorożec.